istock 000004038955xsmall sm Thanks to people like  you, Children's Smile Foundation is able to help children in need!

You can help today!
Please, donate on line, send a check, or donate directly to our
PSFCU account. Every dollar will provide a promising future for Polish children.

Ask us how to become a Sponsor
Join Children's Smile Foundation in the pursuit of a better future for underprivileged children.


Children's Smile Foundation

Pomóżmy Julii Szponar

Julia-zdjecie.jpgChildren's Smile Foundation przekazała donacje $1,000 dla Julii Szponar i utworzyła specjalne konto na pomoc w opłaceniu bardzo kosztownej i skomplikowanej operacji serca przez Prof. Hanley’a w klinice w Stanford w Kalifornii. Historia choroby 13-letniej Julii jest na stronie fundacji www.siepomaga.pl/sercejulii

Brakuje jeszcze 114 tys. dolarów. Dołącz do nas i pomóż Julce wyleczyć serce.

Donacje można wpłacać na konto #1320537 w Polish & Slavic Federal Credit Union (PSFCU) z dopiskiem "dla Julii"

www.psfcu.com
@PolishSlavicFederalCreditUnion

Czeki dla Julki można przysyłać na adres fundacji 60-43 Maspeth Ave, Maspeth, NY 11378.

Children’s Smile Foundation jest organizacją non-for-profit 501(c)(3). Każdą donację można odliczyć od podatku. Dziekujemy za przekazanie donacji!

Julia urodziła się w 2003 roku w Warszawie, z bardzo skomplikowaną wadą serca i płuc, która w Polsce była nieoperacyjna. Jej serce nie miało połączenia z płucami, nie było wykształcone w środku. Organizm był nieustannie niedotleniony, a ciało zimne i sine. Julia bardzo się męczyła. Jedynie marzyła o zabawach z rówieśnikami. Mama dziewczynki kontaktowała się w sprawie leczenia córki z najlepszymi specjalistami w kraju i w Europie, którzy twierdzili, że nie są w stanie pomóc. Nie poddała się jednak i odnalazła Profesora Franka Hanley’a ze Szpitala w Stanford w USA, będącego jedynym specjalistą, który dał nadzieję dziewczynce i jej rodzinie. Operacja odbyła się w październiku 2006 roku, trwała 12 godzin i zakończyła powodzeniem. Przywrócono Julii krążenie, połączono płuca z sercem i całkowicie skorygowano wadę serca. Dziewczynka była bardzo dzielna, przetrwała wszelkie trudności i cały ból. Z niesamowitą energią nadrabiała stracone lata dzieciństwa. Niestety zgodnie z przewidywaniami Prof. Hanley’a, po 10 latach od operacji nastąpiła konieczność reoperacji. Jedyną szansą jest dla niej powrót do Stanów Zjednoczonych. Profesor Hanley po raz kolejny jest w stanie pomóc.

Julia ma pasję i talent muzyczny, uwielbia pływać, jeździć na łyżwach, rolkach i deskorolce, lecz nie ma na to siły… Dla Julii czas się zatrzymał. Potrzebuje ona pilnej operacji serca, a ta kosztuje 3 miliony złotych tj ponad 700 tys $ US. Z jednej strony kwota, którą trudno nawet sobie wyobrazić, a z drugiej bardzo chora i śmiertelnie wystraszona 13-latka, która chce tylko żyć, jak inne dziewczynki w jej wieku.

Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, z serdeczną prośbą o pomoc, w jak najszybszym zgromadzeniu niezbędnej kwoty.2.jpg

Share this...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Our Sponsors

Donate

Amount $10.00
$20.00
$30.00
$40.00
$50.00
$100.00

Upcoming Events

No current events.

Login